BOYS ALL-CLASS TEAMS

CLASS 6A BOYS

FIRST TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Christian Braun, BV Northwest;6-7;Sr.

Tymer Jackson, Olathe North;6-1;Sr.

Jackie Johnson, Wichita Southeast;5-10;So.

Clarence King, Lawrence;6-1;Sr.

Jordan White, Washburn Rural;6-1;Sr.

SECOND TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Noah Butler, Free State;6-5;Sr.

Lonell Lane, KC-Harmon;6-0;So.

Trey Quartlebaum, Lawrence;6-1;Sr.

Skyler Rhoads, SM South;6-5;Sr.

Noah Sowers, Dodge City;6-3;Sr.

THIRD TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Joe Berry, Washburn Rural;6-2; So.

AJ Dickerson, Junction City;6-2;Sr.

Jonathan Jackson, Blue Valley;6-5;Jr.

Mike Peake, BV Northwest;6-7;Sr.

KT Raimey, Olathe North;6-3;Jr.

HONORABLE MENTION

Carlos Acosta, jr., Garden City; Spencer Bane, jr., Blue Valley West; Charlie Bell, sr., Olathe East; Jack Chapman, so., Blue Valley Northwest; Sterling Chapman, so., Campus; Brett Chapple, sr., Lawrence; Armahn Downing, sr., Washburn Rural; Savian Edwards, sr., Washburn Rural; D'Monte Gaw, sr., Leavenworth; Da’Vonshai Harden, jr., Topeka High; Jarrett Hensley, sr., Leavenworth; Clayton Hood, sr., Derby; Markell Hood, jr., Blue Valley Northwest; Micah Jacques, jr., Wichita Southeast; Daylan Jones, so., Wichita East; Tyler Kahmann, sr., Campus; Noah Kurlbaum, sr., SM East; Kyler Lamb, sr., Garden City; Zeke Mayo, so., Lawrence; Dominic Messina, sr., Olathe West; Keenan Miller, sr., Wichita South; Johnny Murdock, sr., Wichita Southeast; Amauri Pesek-Hickson, sr., Blue Valley North; Jake Potthoff, sr., SM South; Jaylen Randle, sr., Wichita East; Eric Rhymes, sr., SM West; O'mar Stanley, jr., Blue Valley West; King Sutton, jr., Topeka High; Siler Tschirhart, sr., Blue Valley; Ky Thomas, jr., Topeka High; Ethan Vlasic, sr., Blue Valley North.

CLASS 5A BOYS

FIRST TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Xavier Bell, Andover Central;6-4;Jr.

Ty Berry, Newton;6-4;Jr.

Cevin Clark, Arkansas City;5-11;Sr.

Gavin Elkamil, Pittsburg;6-4;Jr.

Caleb Grill, Maize;6-4;Sr.

SECOND TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Jake Alexander, McPherson;6-5;Sr.

Braden Belt, Andover Central; 6-0;Sr.

Jacob Coleman, Basehor-Linwood;6-4;Sr.

Kael Kordonowy, Maize South; 6-7;Sr.

Keyon Thomas, Bonner Springs;5-11;Sr.

THIRD TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Kobe Bonner, Seaman;6-0;Sr.

Easton Leedom, Andover Central;6-3;Sr.

Tanner Mans, Carroll;6-5;Jr.

Jordan Vincent, Eisenhower;6-2;Jr.

Harper Williams, Salina Central;6-1;Sr.

HONORABLE MENTION

Trenton Austin, sr., Pittsburg; Marquis Barksdale, jr., Shawnee Heights; Ejijah Brooks, fr., Topeka West; Tyce Brown, sr., Shawnee Heights; Trey Duffey, sr., Seaman; Brandle Easter Jr., sr., Maize; Brennen Feeback, sr., Spring Hill; Nolan Ford, sr., Basehor-Linwood; Andrew Gagnon, sr., Andover; Dave Grammer, sr., Salina Central; Mark Grammer, sr., Salina Central; Javon Grant, so., Pittsburg; Izaiah Hale, sr., Wichita Heights; Korbin Kido, sr., Topeka West; Enrique Lankford, so., Carroll; Alex Littlejohn, so., Carroll; Tradgon McCrae, sr., Hays; Jack Moellers, jr., St. James Academy; Jaden Oxon, sr., Wichita Heights; Jaxon Pillich, jr., Wichita Heights; CJ Powell, so., Highland Park; Carsen Pracht, jr., Carroll; Trey Reid, sr., Maize South; Jaden Remington, sr., Lansing; Jaylin Richardson, jr., KC-Schlagle; Joe Rost, sr., Aquinas; Alex Schremmer, jr., Great Bend; Charles Snyder, so., Emporia; Cody Stufflebean, jr., McPherson; Nikolas Tanner, sr., Blue Valley Southwest; AJ Watson, sr., Bonner Springs.

CLASS 4A BOYS

FIRST TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Trey Bates, Piper;6-0;Sr.

Easton Hunter, Andale;6-2;Jr.

Izek Jackson, Chapman;6-5;Sr.

Caden Van Landingham, Wichita Trinity;6-0;Sr.

Jude Warren, Circle;6-0;Sr.

SECOND TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Tamar Bates, Piper;6-4;So.

Levi Braun, Hayden;6-3;Sr.

Jaren Jackson, Augusta;6-1;Jr.

Spencer Jones, Miege;6-0;Sr.

Corbett Kimberlin, Chanute;6-0;Sr.

THIRD TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Zac Burton, Augusta;6-2;Sr.

TJ Fritz, Wamego;6-2;Sr.

DaQuan Johnson, Parsons;5-11;Jr.

Mike Jones, Wichita Trinity;6-4;Sr.

Carson Powelson, Anderson County;6-2;Sr.

HONORABLE MENTION

Kass Allnut, sr., Anderson County; Tim Barbieri, sr., Abilene; Braiijon Barnes, sr., Piper; KalebBecker, fr., Abilene; Christian Bowen-Webb, fr., Atchison; Koby Campbell, jr., Rose Hill; Andrew Davis, sr., Wichita Trinity; Josh Earley, sr., Miege; Drew Ellis, sr., Mulvane; Mason Fairchild, sr., Andale; Chance Headley, sr., Clearwater; Joshua Hickman, sr., Ulysses; Jack Hutchinson, so., Hayden; Brandon Jackson, sr., Piper; Rock Jerome, sr., Eudora; Kobe Johnson, jr., Ottawa; Hunter Jones, sr., Nickerson; CJ Kelley, sr., Coffeyville; Jarin Koehler, sr., El Dorado; Nick Lawrence, sr., Ft. Scott; Davion Lewis, sr., Independence; Connor MacDonald, jr., Nickerson; Mark Mitchell, fr., Miege; Trey Myrie, sr., Coffeyville; Jayden Pierce, sr., Eudora; Taybor Vetter, jr., Wamego; Devin Walker, sr., Ulysses; Anthony Wasylk, sr., Chapman; Davonte' Yates, sr., Parsons.

CLASS 3A BOYS

FIRST TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Bowen Gooch, Belle Plaine;6-0;Sr.

Caleb Muia, Girard;6-3;Sr.

John Long, Santa Fe Trail;6-1;Sr.

Vincent Palen, Beloit;5-10;Jr.

Trey Sides, Phillipsburg;6-1;Sr.

SECOND TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Tanner Albright, Kingman;6-0;Sr.

Dillon Byrne, Silver Lake;6-2;Sr.

Colton Mallonee, Perry-Lecompton;6-3;Sr.

Chance Sanger, Larned;5-10;Jr.

Zach Schwinn, Maur Hill-Mt. Academy;5-8;Sr.

THIRD TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Jackson Dwyer, Wellsville;6-2;Sr.

Braden Gerber, Halstead;6-1;Sr.

Cam Melchiori, Caney Valley;6-0;Sr.

Carlos Montiel, Hugoton;6-4;Sr.

Andrew O'Brien, Halstead;6-5;Sr.

HONORABLE MENTION

Connor Anderson, sr., Perry-Lecompton; Jacob Backus, sr., Marysville; Mac Baumgardner, sr., Nemaha Central; Blake Boedicker, sr., Prairie View; Tyler Brockhoff, jr., Hiawatha; Noah Brooks, sr., Frontenac; Jack Broxterman, so., Jefferson West; Logan Buhler, sr., Kingman; Jesse Burger, sr., Sabetha; Wyatt Carmichael, jr., Haven; Patrick Cassidy, jr., Columbus; Jack Caudle, jr., Maur Hill-Mt. Academy; Kaleb Dale, sr., Haven; Gradey Dick, fr., Wichita Collegiate; Gabe Dunnaway, sr., Santa Fe Trail; Blake Farmer, jr., Perry-Lecompton; Marshall Faurot, sr., Scott City; Gabe Fisher, sr., Wichita Collegiate; Gunnar Fort, so., Osage City; Gabe Garber, jr., Sabetha; Juan Garcia, sr., Southwestern Heights; Jaden Gard, sr., Erie; Mason Haxton, so., Hoisington; Gavin Hooper, jr., Cherryvale; Ryan Karlin, sr., TMP-Marian; Cole Kramer, sr., Nemaha Central; Sage Meyer, jr., Hiawatha; Matt Mowry, sr., Cimarron; Danny Moylan, so., St. Marys; Zane Moylan, sr., Holton; Brannon Nordstedt, sr., Burlington; Trey Patterson, sr., Cheney; Mason Perez, jr., Larned; Quinton Pfaff, sr., Chaparral; Quinter Phelan, so., Eureka; Trenton Plinsky, sr., Osage City; Kylar Reece, jr., Baxter Springs; Dyelan Reed, sr., Concordia; Dalton Schmelze, sr., Nemaha Central; Tevin Schurle, sr., Clay Center; Abe Siebenmorgan, sr., Maur Hill-Mt. Academy; Ty Sides, so., Phillipsburg; Brock Skelton, sr., Larned; Hudson Smith, sr., Beloit; Evan Troike, sr., Girard; Jace Watkins, sr., Burlington; Trey White, sr., Baxter Springs; Gage Winger, sr., Colby; Eli Wiseman, so., Belle Plaine; Dawson Zenger, so., Rock Creek.

CLASS 2A BOYS

FIRST TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Jared Casey, Plainville;6-0;Jr.

Kaleb Hammeke, Hutchinson Trinity;6-0;Sr.

Aaron King, Yates Center;6-3;Sr.

John Pfannenstiel, Ness City;6-1;sr.

Mason Thiessen, Inman;6-7;Sr.

SECOND TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Payton Froese, Inman;6-0;Sr.

Aaron Higginbotham, Colgan;6-6;Sr.

Garrison Pope, McLouth;6-1;Sr.

Creed Puyear, Stanton County;6-5;Sr.

Andres Rios, Ness City;6-2;Sr.

THIRD TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Cameron Beardsley, Valley Heights;6-0;So.

Zach Bloch, Seabury;6-0;So.

Henry Chou, Lakin;6-1;Sr.

Kade Hemmert, Oakley;6-3;Sr.

Wes Shaw, Hillsboro;6-3;Sr.

HONORABLE MENTION

Sonnie Altman, jr., Wichita County; Jake Benortham, jr., Mission Valley; Bo Bigelow, sr., Humboldt; Miles Branch, so., Seabury; Joshua Bridgewater, sr., Hutchinson Trinity; Garrrett Burden, sr., Medicine Lodge; Matt Cashero, jr., Northeast-Arma; Kaine Chavez-Buddy, sr., Syracuse; Hunter Clift, sr., Bluestem; Tanner Copeland, sr., Plainville; Dominick Daniels, so., Lakin; Izzy De La Rosa, sr., Sublette; Jared Dible, sr., Hoxie; Zachary Eck, jr., Ellis; Sam Fisher, sr., Pratt-Skyline; Steve Fisher, jr., Pratt-Skyline; Brady Frickey, so., Ellis; Tate Herrenbruck, jr., Sacred Heart; Cameron Heiman, jr., Northern Heights; Jax Holland, sr., Maranatha Academy; Drew Hubbell, sr. KC Christian; Miles Kitselman, so., Lyndon; Mason Lacey, jr., Sedgwick; Drew Lindeman, sr., Goessel; Dylan Lindeman, jr., Goessel; Matthew Lomshek, sr., Colgan; Brayden Marciano, sr., Whitewater-Remington; Trey Martin, jr., Valley Heights; Trey McLaughlin, sr., Northeast-Arma; Jaxson Pope, jr., McLouth; Tee Preisner, jr., Northern Heights; Darian Ratzlaff, sr., Hillsboro; Hunter Reed, sr., Oskaloosa; Vance Shewey, so., Meade; William Silvey, sr., West Elk; Charlie Skidmore, sr., Sacred Heart; Lane Thomas, sr., Jackson Heights; Sam Zinn, sr., Marion. 

CLASS 1A BOYS

FIRST TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Jayden Garrison, Little River;6-1;So.

Brett Leibl, Central Plains;6-2;Sr.

Clifton Miller, South Gray 6-2;Sr.

Devin Ryan, Central Plains;6-0;Sr.

Riley Sides, Northern Valley;6-1;Sr.

SECOND TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Owen Alexander, South Central;6-4;Jr.

Carter Bruna, Hanover;6-0;Sr.

Alex Hickel, Central Plains;6-0;Sr.

Mason Osborne, St. John;6-4;Sr.

Jalen Risley, Caldwell;6-0;Sr.

THIRD TEAM

Player, school;Ht.;Gr.

Quinn Buessing, Axtell;6-1;Jr.

Montana Giffin, Burlingame;6-3;Sr.

Austin Jantz, South Gray;6-0;Sr.

Darnell Holloway, Osborne;6-4;sr.

Daegan Steinlage, Centralia;6-7;Sr.

HONORABLE MENTION

Adam Albertini, jr., St. Paul; Blake Allender, jr., Norwich; Hunter Aspinwall, sr., Valley Falls; Thomas Atkins, sr., Hanover; Caden Bach, sr., Northern Valley; Brandon Bates, jr., Beloit-St. John's; Wyatt Bentz, sr., Washington County; Brady Beougher, sr., Stockton; Cole Buckingham, sr., Wichita Classical; Cameron Campuzano, so., Rural Vista; Devin Catlin, jr., Cedar Vale-Dexter; Jose Chavez, sr., Tribune; Cole Coggins, sr., South Barber; Lane Detter, sr., Prairie Prairie; Brady Dinkel, jr., St. Francis; Xavier Espinoza, sr., Centre; Aidan Fields, sr., Elyria Christian; Caleb Froese, sr., Elyria Christian; Dereck Gillett, sr., Rock Hills; Alex Granillo, sr., Moscow; Adam Hall, jr., Central Christian; Tanner Halling, jr., St. John; Blake Harnden, sr., Attica; Chase Harrison, so., Madison; Dameion Hatten, fr., Sedan; Kamble Haverkamp, jr., Centralia; Conner Havlas, sr., Quinter; Hayden Hermreck, sr., Crest; Ethan Hildebrand, jr., Stafford; Cam Hoelting, sr., Olpe; Joel Hutfles, sr., Wetmore; Tyler Huxman, sr., Elyria Christian; Dalen Kistner, sr., Hartford; Thatcher Lackey sr., Hodgman County; Tuck Lang, jr., Minneola; Cody Lohrding, sr., Ashland; Jace Markley, jr., Weskan; Devon McEwan, so., Lebo; Trevor Medina, sr., Wallace County; Kody Mead, sr., Macksville; Myles Menges, sr., Central Plains; Mason Miller, jr., Attica; Cole Montgomery, sr., Randolph-Blue Valley; Kolgan Ohl, sr., Southern Coffey County; Brady Palen, jr., Beloit-St. John's; Lane Peter, sr., Randolph-Blue Valley; Pete Peters, sr., Hanover; Aiden Rudolph, so., Clifton-Clyde; Brayden Sadler, jr., Udall; Josh Sandow, sr., Rural Vista; Kade Scott, sr., Pawnee Heights; Daiken Stallbaumer, sr., Hanover; Graham Stephens, so., Little River; Kiegan Vogt, sr., Berean Academy; Dillon Vogts, sr., Moundridge; Karson Waters, sr., Macksville; Maitland Wiltse, sr., Otis-Bison; Steele Wolters, jr., Osborne; Cooper Zehr, sr., Burrton.